O mnie

Poznajmy się

Nazywam się Magdalena Poniecka i wiem, że dobry pomysł oraz odpowiednie narzędzia to klucz do rozwoju Twojej marki. Nawet najlepszy pomysł bez odpowiednio zoptymalizowanych narzędzi będzie generować niepotrzebne koszty i wydłużać czas do osiągnięcia zamierzonych efektów. Dzięki swoim doświadczeniom i poszukiwaniu rozwiązań wiem jak ważne jest zaplanowanie i wdrożenie odpowiedniego procesu. 

Założycielka Magnificent butik

Manager Metamorphose

poznaj mnie

jak pracuje

Ofertę przygotowuje na podstawie potrzeb i możliwości klienta. Wykorzystuje posiadane zasoby w sposób możliwie najbardziej efektywny i kreatywny. 

Organizacja

Doskonała organizacja czasu pozwala zmaksymalizować efekty pracy.

Dbałość o szczegóły

Skupiam uwagę na szczegółach. Wierze, że to właśnie detale robią różnicę. 

Kreatywność

Dostarczam rozwiązania, które są atrakcyjne wizualnie, przekazują mocne strony i opowiadają historię marki

Komunikatywność 

Odpowiednie zrozumienie potrzeb klienta to klucz do efektywnej współpracy.

O mnie

Swoje pierwsze kreatywne pomysły realizowałam prowadząc profil na Instagramie w 2019 roku. Wiedzę zdobywałam krok po kroku uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Działając w mediach społecznościowych, a także projektując strony internetowe szczególną uwagę zwracam na estetykę i spójność treści. Harmonijny układ treści i grafik wzbudza poczucie profesjonalnego przekazu marki dla swoich klientów.

“Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość. A jakość to jest luksus w życiu” 

Jacek Walkiewicz

Skontaktuj się ze mną